Strona główna >> KULTURA >> Współpraca z Miastem Chengdu

Współpraca z Miastem Chengdu


 

To już kolejny projekt, który wykonaliśmy dla Miasta Chengdu z prowincji Syczuan w Chinach. Chengdu Tourism and Culture Development Group zajmująca się promocją miasta poza granicami Chin pokazała uroki i kulturę Chengdu na 22. Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbywały się w Warszawie w dniach od 27 do 29 listopada 2014 roku.

 

                                   

 

Zastępca dyrektora generalnego Grupy, pani Chai Yang, w towarzystwie delegacji i przedstawicieli Fundacji odwiedziła Polską Organizację Turystyczną, Łódzką Regionalną Organizację Turystyczną, ale przede wszystkim przewodniczyła prezentacji miasta, która odbyła się na targach. Można było nie tylko oglądnąć film o starożytnej kulturze miasta,  o jego współczesnym obliczu, wygrać zwoje z malarstwem chińskim, przepiękną porcelanę czy słodkie pluszowe pandy, które są symbolem miasta. Prezentacji towarzyszył koncert klasycznej muzyki chińskiej.

    

                                   

 

Jesteśmy pewni, że kultura rodem z Chengdu, opera chińska, maski i lampiony zawitają do Warszawy już w nadchodzącym lecie. A póki co zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Chengdu:

 

 

 

 

 

 

DSC06001.jpg

KGHM Polska Miedź S.A.

China Minmetals Corporation

Muzeum Lazienki Krolewskie.jpg

LOT Polish Airlines S.A.